seznam členů KASUGA Velké Březno
 

tělocvična Velké Březno

  • Bucharová Šárka 3.KYU
  • Chodovský Matěj 6.KYU
  • Deml Lukáš 3.KYU
  • Fuchsig Tomáš 6/5.KYU
  • Grivalský Jakub 4/3.KYU
  • Hercík Jakub 6.KYU
  • Hlava Ondřej 6/5.KYU
  • Horčík Petr 6/5.KYU
  • Horčíková Eliška 6.KYU
  • Hrouda Pavel 3.KYU
  • Jeřábková Karolína 6/5.KYU
  • Jirků Vojtěch 6/5.KYU
  • Khoury Mark-Paul 6/5.KYU
  • Khoury Petra 6/5.KYU
  • Koubková Nela 6.KYU
  • Krejčí Šimon 6/5.KYU
  • Leszko Šimon  6/5.KYU
  • Lohniský David 5.KYU
  • Lohniský Míra 6.KYU
  • Lohniský Ondřej 5/4.KYU
  • Nováček Pavel 5/4.KYU
  • Oravec Jiří 6/5.KYU
  • Oravec Martin 6.KYU
  • Pašek Ondřej 4.KYU
  • Pešek Michal  6/5.KYU
  • Pešek Mikuláš 6/5.KYU
  • Savula Matěj 6/5.KYU
  • Secká Lenka 6/5.KYU
  • Secký Jakub 6/5.KYU
  • Šedivcová Anna 6/5.KYU
  • Šedivcová Kateřina 6.KYU
  • Špatenka Jakub 6/5.KYU
  • Špatenková Kateřina 5.KYU
  • Teplan Vojtěch 6/5.KYU
  • Truxa Kryštof 5.KYU
  • Truxová Adriana 5.KYU
  • Ulman Jan 6/5.KYU
  • Zajpt Michal 6/5.KYU
 
 
tělocvična KD Malé Březno
  • Králíček David
    Rieger Josef
    Gajdoš Matěj
    Fuchsig Radek
    Kotlík Jakub
    Tichý Matěj
    Tichá Sára
    Kvapil Josef
    Vladimír Zdeněk 
    Krejčí Tadeáš
    Pícha Matěj
    Novotný Jakub
    Novotný Jan
    Holečková Eva
    Vild Karel
    Málek Jan
    Králíček David 6.KYU
  • Rieger Josef 6.KYU
  • Gajdoš Matěj 6.KYU
  • Fuchsig Radek 6.KYU
  • Kotlík Jakub 6.KYU
  • Tichý Matěj 6.KYU
  • Tichá Sára 6.KYU
  • Kvapil Josef 6.KYU
  • Zdeněk Vladimír 6.KYU
  • Krejčí Tadeáš 6.KYU
  • Pícha Matěj 6.KYU
  • Novotný Jakub 6.KYU
  • Novotný Jan 6.KYU
  • Holečková Eva 6.KYU
  • Krbcová Viktorie 6.KYU
  • Vild Karel 6.KYU
  • Málek Jan 6.KYU
  • Švarcová Eliška 6.KYU
  • Popelka Adam 6.KYU
  • Grivalský Václav 6.KYU
  • Jarešová Kateřina 6.KYU
  • Zabloudilová Dora 6.KYU
  • Krejčí Tereza 6.KYU
  • Zabloudilová Anna 6.KYU
     
 
Sebeobrana a kruhové tréninky
  • Khoury-Ratajová Alena
  • Leskotová Andrea
  • Lohniská Julie
  • Lohniská Martina
  • Mužíková Dagmar
  • Pečivová Kateřina
  • Pumprová Hana
  • Savulova Martina
  • Šleisová Tereza
  • Zajptová Michaela
  • Zumrová Andrea
 
 
Trenéři a asistenti
  • Bucharová Věra 3.DAN, trenér I.tř., zkušební komisař I.tř., rozhodčí ČSJu
  • Buchar Tomáš 3.DAN, trenér II.tř., zkušební komisař II.tř., rozhodčí ČSJu
  • Buchar Miloslav, člen výboru spolku
  • Ivana Zelená 1.DAN, trenér III.tř.
  • Bucharová Veronika 1.KYU, trenér III.tř., zkušební komisař III.tř., rozhodčí ČSJu
  • Petanová Markéta 2.KYU, trenér III.tř.
  • Oravcová Klára 3.KYU, cvičitel
  • Jeřábek Tomáš