seznam členů KASUGA Velké Březno
 

         78 aktivních členů                                  54 aktivních členů

                  2017                                                        2018          

  • Bucharová Šárka 3.KYU                         Bucharová Šárka 3.KYU                 
  • Chodovský Matěj 6.KYU                         Chodovský Matěj 6.KYU
  • Deml Lukáš 3.KYU                                 Fuchsig Radek 6.KYU
  • Fuchsig Tomáš 6/5.KYU                         Grivalský Jakub 4/3.KYU
  • Grivalský Jakub 4/3.KYU                        Hercík Jakub 5.KYU
  • Hercík Jakub 6.KYU                               Horčík Petr 6/5.KYU
  • Hlava Ondřej 6/5.KYU                            Hrouda Pavel 3.KYU
  • Horčík Petr 6/5.KYU                               Jirků Vojtěch 6/5.KYU
  • Horčíková Eliška 6.KYU                          Khoury Mark-Paul 6/5.KYU
  • Hrouda Pavel 3.KYU                              Khoury Petra 6/5.KYU
  • Jeřábková Karolína 6/5.KYU                   Koubková Nela 6.KYU
  • Jirků Vojtěch 6/5.KYU                            Krejčí Šimon 6/5.KYU
  • Khoury Mark-Paul 6/5.KYU                     Leszko Šimon  6/5.KYU
  • Khoury Petra 6/5.KYU                            Oravec Jiří 6/5.KYU
  • Koubková Nela 6.KYU                            Oravec Martin 6.KYU
  • Krejčí Šimon 6/5.KYU                             Pešek Mikuláš 6/5.KYU
  • Leszko Šimon  6/5.KYU                          Popelka Adam 6.KYU
  • Lohniský David 5.KYU                            Savula Matěj 6/5.KYU
  • Lohniský Míra 6.KYU                              Secká Lenka 6/5.KYU
  • Lohniský Ondřej 5/4.KYU                        Secký Jakub 6/5.KYU
  • Nováček Pavel 5/4.KYU                          Švarcová Eliška 6.KYU
  • Oravec Jiří 6/5.KYU                                Teplan Vojtěch 6/5.KYU
  • Oravec Martin 6.KYU                              Truxa Kryštof 5.KYU
  • Pašek Ondřej 4.KYU                               Truxová Adriana 5.KYU
  • Pešek Michal  6/5.KYU                            Zajpt Michal 6/5.KYU
  • Pešek Mikuláš 6/5.KYU
  • Savula Matěj 6/5.KYU
  • Secká Lenka 6/5.KYU
  • Secký Jakub 6/5.KYU
  • Šedivcová Anna 6/5.KYU
  • Šedivcová Kateřina 6.KYU
  • Špatenka Jakub 6/5.KYU
  • Špatenková Kateřina 5.KYU
  • Teplan Vojtěch 6/5.KYU
  • Truxa Kryštof 5.KYU
  • Truxová Adriana 5.KYU
  • Ulman Jan 6/5.KYU
  • Zajpt Michal 6/5.KYU
 
tělocvična KD Malé Březno                                    přípravka
 
  • Králíček David
    Rieger Josef
    Gajdoš Matěj
    Fuchsig Radek
    Kotlík Jakub
    Tichý Matěj
    Tichá Sára
    Kvapil Josef
    Vladimír Zdeněk 
    Krejčí Tadeáš
    Pícha Matěj
    Novotný Jakub
    Novotný Jan
    Holečková Eva
    Vild Karel
    Málek Jan
    Králíček David 6.KYU                                Grivalský Václav 6.KYU
  • Rieger Josef 6.KYU                                   Horčíková Eliška 6.KYU
  • Gajdoš Matěj 6.KYU                                  Jarešová Kateřina 6.KYU
  • Fuchsig Radek 6.KYU                                Jelínek Ladislav 6.KYU
  • Kotlík Jakub 6.KYU                                   Jelínková Aneta 6.KYU
  • Tichý Matěj 6.KYU                                    Klein Ondřej 6.KYU
  • Tichá Sára 6.KYU                                      Málek Jan 6.KYU
  • Kvapil Josef 6.KYU                                    Novotný Jakub 6.KYU
  • Zdeněk Vladimír 6.KYU                              Novotný Jan 6.KYU
  • Krejčí Tadeáš 6.KYU                                  Pícha Matěj 6.KYU
  • Pícha Matěj 6.KYU                                    Rieger Josef 6.KYU
  • Novotný Jakub 6.KYU                                Vild Karel 6.KYU
  • Novotný Jan 6.KYU                                   Vinš Dominik 6.KYU
  • Holečková Eva 6.KYU                                Zdeněk Vladimír 6.KYU
  • Krbcová Viktorie 6.KYU                             Zabloudilová Dora 6.KYU
  • Vild Karel 6.KYU
  • Málek Jan 6.KYU
  • Švarcová Eliška 6.KYU
  • Popelka Adam 6.KYU
  • Grivalský Václav 6.KYU
  • Jarešová Kateřina 6.KYU
  • Zabloudilová Dora 6.KYU
  • Krejčí Tereza 6.KYU
  • Zabloudilová Anna 6.KYU
     
 
Sebeobrana a kruhové tréninky
  • Khoury-Ratajová Alena                            Khoury-Ratajová Alena
  • Leskotová Andrea                                   Lohniská Martina
  • Lohniská Julie                                         Pečivová Kateřina
  • Lohniská Martina                                    Pumprová Hana
  • Mužíková Dagmar                                   Savulova Martina
  • Pečivová Kateřina                                   Šleisová Tereza
  • Pumprová Hana                                      Smit Michaela
  • Savulova Martina                                    Jarešová Jiřina
  • Šleisová Tereza
  • Zajptová Michaela
  • Zumrová Andrea
 
 
Trenéři a asistenti
  • Bucharová Věra 3.DAN, trenér I.tř., zkušební komisař I.tř., rozhodčí ČSJu
  • Buchar Tomáš 3.DAN, trenér II.tř., zkušební komisař II.tř., rozhodčí ČSJu
  • Buchar Miloslav, člen výboru spolku
  • Ivana Zelená 1.DAN, trenér III.tř.
  • Bucharová Veronika 1.KYU, trenér III.tř., zkušební komisař III.tř., rozhodčí ČSJu
  • Oravcová Klára 3.KYU, cvičitel